Kniha návštěv


V návštěvní knize je celkem 20 vzkazů.
Richard 9. 1. 2019 - 11:14:27
Veľmi zaujímavý článok o štúdiovej kvalite.Zaujal ma jeden mikrosystém od SONY/cmt-sx7 a ten vo svojom marketingu na tento produkt prezentuje že prehrávanim cd/mp3 dosiahne zvuk štúdiovú kvalitu,moc tomu ale neverím...
Štefan 15. 12. 2017 - 11:30:29
Som veľmi spokojný s vašou stránkou. Píšete o reálnom stave terajších nahrávacích štúdií a úrovni poslucháčoch. Veľmi dobré články. Hudbou sa zaoberám už 40 rokov, je mojou drogou a pomohla mi psychicky prekonať veľkú rodinnú tragédiu. Moje domáce malé hudobné štúdio je mojou oázou relaxu a meditácie. Obľúbil som si nahrávky (Knopfler, Oldfield, Clapton, Mitchell, Deep Purple, Benson, J.S.Bach, Vivaldi...) v HDCD kvalite (tiež je to už minulosť v nahrávaní takýchto CD) a tie ešte kupujem z Amazonu z rôznych štátov podľa ceny. Kvôli HDCD som pred 17 rokmi zakúpil kvalitnú audio sústavu s prehrávačom HDCD a upravil miestnosť v dome. Teraz sa na dôchodku teším hudbe z 300 vinylov zo študentských rokov a z CD spomínanej kvality. Veľmi s vami súhlasím a vašu stránku odporúčam mojím priateľom. Prajem vám veľa úspechov a teším sa, že otvárate oči mnohým záujemcom o hudbu. Srdečne pozdravujem.
Hnza 10. 12. 2017 - 18:57:42
Zdrvím, můžete nám udělat reklamu na knihu ? : http://www.muzeumusti.cz/Objednavka.aspx?kod=1773
CTIBOR 14. 9. 2017 - 12:25:13
VELMI PĚKNÝ ČLÁNEK A SOUBORNÉ INFORMACE.VYŽÍVÁM PŘI MUZIKOTERAPII S KLIENTY.
Michal 11. 11. 2016 - 17:09:52
Ďakujem za pekný článok. Pripájam sa k p. Milanovi. Tiež som si kúpil zostavu z cca 79 roku (AKAI AP-206, Sharp Optonica SM-3636 a zosilovačik SM-1616) Žiadne extra veľké peniaze ale ta hudba stojí zato - hlavne zachovalé platne a aj FM rádio hrá pekne. (kúpil som aj pár LP z amazonu z USA ale kvalita sa mi zdá slabšia dokonca su vyosené "stopy" voči stredu) A aj to vyzerá trošku oproti dnešným plastovým zariadeniam.. Trošku ste ma p. Milan postrašili s tou digitalizáciou rádia :-) PS: K tým audiofilom len toľko že niektorí to trošku preháňajú. Stačí prečítať fóra ako sa tam vadia akú počuje zmenu keď kábel k bedni trochu vystrie a pod. :-) .. skrátka to chce počuť tak to počuje ..
Milan 15. 9. 2016 - 12:47:15
Se zájmem jsem si přečetl článek Studiová a CD kvalita . V podstatě jsem věděl, ale když si to člověk ještě přečte tak se ujistí.Od svých "náctiletých" let jsem vyrůstal s hudbou počínaje zesilovačů z rádií , přes Tesla výrobky až po nějaký ten kousek ještě ve výborné kvalitě dovezený tehdy ze západu .Po roce 89 postupně zklamání co se vývoje kvality poslechového audio řetězce týče.Málem jsem už zanevřel a nechával si tyhle komerční kousky jako kulisu k mytí nádobí ... . Nedávno jsem ale oprášil svou sbírku desek a hlavně audiokazet které jsem opravdu pečlivě nahrával jako kluk , archivoval a žasnul jsem. Hned byla zpátky ta radost s poslechu hudby , plno detailů , hudba "živá" , emoční a to díky kvalitě reprodukce .Do pracovny jsem si pořídil výbornou audio sestavu z let 79-82 a to vcelku levně navíc.Jinak v obývacím pokoji používám jako základní kámen Yamahu AV receiver a taky je dobrá , mám ji v kombinaci se staršími velkoobjemovými reprobednami Tesla.Ono psát by se dalo dlouze , stačí se podívat na tu tragédii co se line éterem v pásmu FM. V záplavě rozhlasových stanic jsou dobré co do kvality reprodukce možná dvě a to tady ještě nemáme digitalizaci rozhlasu která s největší pravděpodobností přinese stejný kvalitativní posun jako byla digitalizace televize. Mimochodem , zrovna nedávno jsem si u počítače testoval kvalitu zvuku FM / internet 128kb/s u Slovenské stanice Jemné Melódie a ten rozdíl je propastný ve prospěch FM . Tak mě jen napadlo jestli po digitalizaci rozhlasu bude vše znít jako ty Jmemné Melódie z internetu , tak to už nemá snad ani smysl aby doma zabíral místo nějaký rozhlasový příjmač.Jinak zrovna tahle stanice patří mezi ty opravdu lepší co se týče kvality reprodukce kterou pouštějí do éteru.
karel sevcik-prax63 3. 7. 2016 - 13:16:35
to jste odvedli obrovský kus práce. moc vám za to děkuji!!! celou historii jste připravili velice hezky. hned budu posílat odkaz přátelům i do zahraničí.
Lucka 30. 3. 2016 - 21:56:54
Skvělé stránky, perfektní přehled, jen mi tady chybí jedna stará dobrá kapela, která je už dnes legendou, bohužel to je kapela dodnes nedoceněná, přitom se jedná z mého pohledu o nejkvalitnější českou kapelu, sice už je za zenitem ale dodnes na ní nedám dopustit a ráda se k ní vracím. Je to poprocková legenda Turbo, dodnes nemá konkurenci. Ona ta dnešní hudba stojí za starou belu. Jinak moc děkuji za svělé stránky.
Štěpán 16. 2. 2015 - 20:09:48
Dobrý den, moc hezké stránky a hezky zpracované informace, ale rád bych se dozvěděl také něco bližšího o sestrách Skovajsových, nebo bych také rád viděl nějakou fotku co ještě není na internetu :) Děkuji
Kika 12. 5. 2014 - 13:37:04
Dakujem, tato stranka mi pomohla pri uceni sa na test! Je to tu krasne spracovane.